0800338194

Курс євро в Миколаєві сьогодні

EUR/UAH
 •  

Сьогодні багатьох жителів і гостей нашого міста цікавить обмін валют, в тому числі, обмін гривні в євро або інші напрямки. Деяким потрібно продати зароблені іноземні купюри і купити національні гроші. Іншим - зберегти свої накопичення або отримати прибуток шляхом інвестування в валюту. Природно, що кожен учасник валютного ринку прагне максимально виграти на угоді і для цього треба знайти найвигідніший курс євро. Миколаїв пропонує безліч обмінних пунктів, де можна конвертувати різні валюти.

Щоб знайти оптимальний курс гривні до євро, необхідно провести моніторинг наявних пропозицій. Найзручніше це зробити через мережу інтернет, при цьому необхідно звертати увагу на надійність обраного обмінника. Трохи нижче будуть розглянуті основні правила вибору правильного місця для проведення фінансової операції.

Конвертація євро в гривні: фактори формування курсу

Для початку варто розглянути, як формується вартість валют, наприклад, поточне котирування євро в гривні або в зворотному напрямку. Всі фактори, що впливають на цінність грошей, можна розділити на дві великі категорії:

 1. Структурні. В їх число входять глобальні показники рівня розвитку країни, її стабільність, платіжний баланс, приплив зовнішніх інвестицій, відсоток інфляції і т.п. Зазвичай вони визначають діапазон вартості грошових знаків на тривалий час.
 2. Кон'юнктурні. Задають курс євро на сьогодні, тобто визначають короткострокові коливання. Сюди входять біржові спекуляції, чутки у фінансовій сфері, стихійні лиха або критичні заяви політиків.

Актуальна вартість валют визначається наступним чином. Існує Міжбанківський валютний ринок України, куди приходять комерційні банки з заявками своїх клієнтів на експорт та імпорт продукції. Оскільки імпортери займаються закупівлею товарів за кордоном і ввезенням їх в країну, їх цікавить відповідна іноземна валюта. Тобто імпортери задають на неї попит, що підвищує вартість грошових знаків.

У свою чергу експортери, реалізувавши свій товар за кордоном, потребують продажу частини вирученої іноземної валюти, що призводить до збільшення пропозиції і падіння її вартості. Таким чином, ціна конкретних грошових одиниць залежить від поєднання обсягу попиту і пропозиції на даний конкретний момент. Крім того, на курс євро в банках України продовжують впливати економічні, політичні та інші фактори.

Де краще купити євро: Миколаїв

Отже, у вас виникла необхідність купити євро. Миколаїв - один з найбільших міст країни, де зробити це можна легко і швидко. Якими ж характеристиками повинен володіти надійний і безпечний пункт обміну? Основні з них - це:

 • довгострокова робота;
 • широкий спектр послуг;
 • наявність стаціонарного пункту;
 • позитивні відгуки клієнтів;
 • зручний розклад і розташування;
 • легальність даного роду діяльності;
 • безпеку і конфіденційність роботи;
 • сучасне обладнання та професійні співробітники.

Ну і, звичайно, вигідний курс євро до гривні і інших валют. Всі ці характеристики в повній мірі відносяться до нашого обмінника, розташованого за адресою Декабристів, 23А. На жаль, деякі бажаючі обміняти валюту орієнтуються на курс євро на чорному ринку. Миколаїв дійсно дозволяє скористатися послугами нелегальних обмінників, але при цьому потрібно розуміти, що клієнт такого пункту або «міняйл» абсолютно не захищений. В разі будь-яких проблем буде досить складно пред'явити свої скарги або претензії. Саме тому часто зустрічаються історії про невдалих клієнтів, що позбулися своїх коштів.

Особливості наших пунктів обміну

Краще скористатися легальним, надійним і безпечним місцем для конвертації EUR to UAH, UAH to EUR та інших валют. Ми намагаємося зробити нашу співпрацю взаємовигідною, тому забезпечуємо клієнтів важливою і актуальною інформацією. На нашому сайті ви завжди зможете знайти свіжі дані по вартості валют і відстежити їх динаміку, причому оновлення інформації відбувається постійно, в режимі 24/7. Таким чином, ви маєте можливість вибрати найбільш вдалий момент для угоди, що при обміні значних сум може зіграти критичну роль.

Клієнтам, які занадто зайняті для постійного моніторингу, ми пропонуємо послугу «Стежити». Потрібно тільки вибрати необхідну валюту і задати бажану вартість її продажу або покупки. При досягненні даного рівня на вказану електронну скриньку надійде спеціальне сповіщення. Це дуже зручно і допомагає нашим клієнтам не пропустити важливий момент.

Останнім часом курс євро в Україні дещо знижується, що говорить про зміцнення національної грошової одиниці. Однак європейська валюта підкріплена високим рівнем економіки Євросоюзу, що, як і раніше робить її привабливою для інвестицій та простого накопичення.