0800338194

Курс євро до долара в Миколаєві сьогодні

EUR/USD
 •  

В умовах нестабільного економічного розвитку, який багато в чому залежить від траншів МВФ, багато українців не довіряють банківській системі і вважають за краще зберігати свої заощадження в готівковій іноземній валюті. Їх цікавить курс євро до долара в Миколаєві, адже обидві ці грошові одиниці традиційно вважаються найбільш стабільними. Щоб міняти гроші з прибутком, потрібно навчитися прогнозувати сприятливий період. Для цього необхідно ознайомитися з азами формування котирувань.

Загальні поняття про курс євро до долара

Якщо звернутися до фінансово-економічної теорії, то курс євро долар в Миколаєві - це ціна європейської валюти, виражена в американській. Співвідношення валюти є найважливішим структурним елементом фінансової системи, який бере участь в наступних процесах:

 • у взаємному обміні євро на долари при торгівлі, а також при русі капіталів і кредитів;
 • в зіставленні світових і національних ринків для аналізу цінових показників різних країн;
 • в регулярній ревальвації рахунків в інвалюті різних фірм і фінансових установ.

На практиці курс євро до долара на сьогодні - не що інше, як коефіцієнт перерахунку одних грошових знаків в інші, який визначається головним ринковим принципом - «паритет попиту і пропозицій». Коливання значень виникають з різних причин, про які варто поговорити докладніше.

Структурні аспекти формування котирувань EUR to USD і USD to EUR

Виділяють два види подразників фінансового ринку. До структурних, які впливають в тривалій перспективі і визначають положення певної грошової одиниці у валютній ієрархії, відноситься, наприклад, темп зростання інфляції. Чим він вищий, тим нижче курс євро до долара на сьогодні, якщо це допускають інші аспекти.

До цього ж виду належать і такі чинники:

 1. Загальний стан економіки.
 2. Міждержавна різниця відсоткових ставок. При її підвищенні вартість національних купюр підвищується, але при цьому виникає ризик подорожчання кредитів і гноблення інвестиційної діяльності.
 3. Стан платіжного балансу. Якщо він високий, то котирування пари євро/долар і USD to EUR ростуть.
 4. Світова конкурентноздатність товарів і її зміни, зумовлені технологічними детермінантами. При форсуванні експорту збільшується приплив інвалюти.
 5. Участь країни в торгах на біржах цінних паперів, дорогоцінних металів, енергоресурсів.
 6. Збалансованість купівельної спроможності.
 7. Тип держрегулювання, якого дотримується Нацбанк.

Кон'юнктурні дестабілізатори курсу євро до долара на сьогодні

На співвідношення долара до євро впливають і кон'юнктурні подразники, що викликають короткострокові коливання. Під їх впливом ситуація на фінринку дестабілізується на певний період і нормалізується після усунення причини дисбалансу. Найчастіше різке ослаблення або подорожчання держзнаків виникає в результаті спаду або навпаки –активізації ділової активності, а також через збільшення кількості спекулятивних обмінів долара на євро і на інші банкноти.

Крім цього, економічні кризи, сумнівні прогнози, поширення чуток, загострення суспільно-політичної обстановки, участь у війнах, наявність внутрішньодержавних мілітаризованих конфліктів, наслідки стихійних лих також відображаються на вартості ВКВ.

Що таке крос курс долара до євро?

Поняття крос курс євро до долара означає конвертацію іноземних грошей без залучення в операцію національних грошей. Змінюючи ВКВ таким чином, можна значно заощадити, по-перше, на комісійному зборі, а по-друге – на скачках української гривні. На жаль, далеко не всі банки надають таку послугу, оскільки їм невигідно втрачати додаткової комісії. Часто вигідний крос курс євро долар пропонує чорний ринок, але звертатися до перекупників небезпечно, оскільки вони працюють поза законом. В Україні всі фінансові операції, що здійснюються без відповідної ліцензії, протизаконні, а приватні або юридичні особи, які займаються такою діяльністю, обкладаються штрафними санкціями.

З огляду на ризики, спекулянти прагнуть заробити максимум на кожній угоді і демпінгують або використовують шахрайські схеми. Тому при необхідності перевести долари в євро слід звертатися тільки в офіційні структури.

Як безпечно перевести євро в долари в Миколаєві

Гарантію безпечної конвертації можуть дати тільки банки і сертифіковані обмінки. Однак при зверненні вперше є висока ймовірність зіткнутися з відсутністю або недостатньою кількістю купюр, а також з іншиою бюрократичною тяганиною. За рахунок цього набагато зручніше перевести євро в долари в Миколаєві в ліцензованому обмінному пункті.

Про надійність обмінника можна судити по стажу його роботи, своєчасному оновленню даних, асортименту послуг, поширеною мережею філій та за наявністю сайту. Якщо організація відповідає цим критеріям, то в ній можна купити євро за долари швидко і конфіденційно.