0800338194

Курс фунта в Миколаєві сьогодні

GBP/UAH
  •  

Українці обмінюють не тільки найбільш затребувані валюти - долар і євро. Іноді виникає необхідність продати менш популярну британську валюту. Вільно проводити фінансові операції можуть і прості люди, і професійні гравці на валютному ринку в будь-якому регіоні України. Не тільки кияни можуть перевести фунти в гривні: Миколаїв також пропонує безліч варіантів проведення подібної операції. Щоб продати або купити англійські грошові знаки, необхідно вибрати обмінник, де пропонується найпривабливіший курс фунта, а також безпечний і зручний сервіс. За всіма вказаними параметрами наш обмінний пункт в Миколаєві перевершує конкурентів.

Як відстежити курс фунта до гривні

Якщо ви хочете провести валютну операцію, важливо вибрати момент, коли курс фунта до гривні встановиться на максимальному значенні. При наявності значної суми варто поставитися до моніторингу курсових різниць особливо відповідально.

Коли офіційний курс фунта стерлінга до гривні стане прийнятним, потрібно вибрати місце, де продаж інвалюти буде найбільш вигідним. Не слід бігти в найближчий обмінник, адже навіть відносно невеликий Миколаїв пропонує кілька варіантів проведення обмінних операцій.

Якщо ви шукаєте онлайн-обмінник в Миколаєві, радимо звернути увагу на нашого партнера - obmenat.com. Тут можна знайти практично будь-який вид електронного переказу валюти різного гатунку і найменування.

Безготівкові платежі не всім підходять. Якщо ви хочете отримати гривневу готівку, слід звернутися в обмінний пункт. Зараз відстежити, як змінюється курс англійського фунта, можна на сайтах обмінників або на їхніх сторінках в соцмережах. Під час відвідування таких дані, можна усвідомлено приймати рішення про продаж GBP.

Щоб не стати жертвою шахраїв, не треба зв'язуватися з нелегальними «міняйлами». Однією з ознак сумнівної валютного бізнесу вважається занадто високий курс фунта до гривні: «чорний ринок» не несе податкового тягаря та інших витрат, тому й умови обміну вкрай привабливі. Однак не варто вірити привабливим пропозиціям. Ніхто не гарантує, що при обміні раптово з вас не втримають додаткові комісії. Співпраця з подібними «нелегалами» небезпечна й для вас особисто.

Наш обмінний пункт, який є частиною федеральної мережі, дає гарантії збереження персональних даних, а також особистої безпеки клієнтів. Крім того, ми володіємо іншими перевагами в порівнянні з аналогічними організаціями на ринку валюти.

Переваги перекладу фунтів в гривні в Миколаєві у нас

На місцевому ринку обміну валют є багато організацій. Наші відмінності від них полягають в наступному:

  1. Коли ви прийдете продавати фунт стерлінгів, курс гривні у нас буде вище, ніж у конкурентів. Встановлюючи тарифи, ми дотримуємося принципу довгострокового співробітництва. Для нас важлива перспектива повернення постійних клієнтів, яка реальна лише при адекватному рівні комісій. Великий потік операцій дозволяє нам утримувати тарифи на досить низькому рівні.
  2. У наших соціальних мережах і на сайті ви завжди знайдете останні дані про поточний рівень валютних котирувань. Не треба дзвонити, уточнювати, чи можливі купівля-продаж тих чи інших грошових одиниць. Інформація доступна в будь-який час, а інтерфейс сайту дозволяє розібратися будь-кому.
  3. Динаміка конвертаційного співвідношення завжди знаходиться перед очима користувачів сайту. Ви можете налаштувати графік у відповідність з вашою метою і проаналізувати, як змінювався курс фунта за тиждень або протягом дня. Якщо вам незручно часто відвідувати сайт, підпишіться на спеціальну розсилку. Заповніть форму в розділі «Повідомити мене» і по електронній пошті вам буде регулярно надходити інформація про зміну співвідношення обраної валютної пари.
  4. Наш офіс розташований в центральній частині Миколаєва, куди можна швидко дістатися з будь-якого району міста. Комфортний режим роботи каси без перерв і вихідних дає можливість скористатися послугами обмінника у будь-який зручний час.
  5. Щоб клієнтам було зручніше, ми заздалегідь порахували, скільки гривень буде отримано в обмін на певні суми англійської валюти. У таблиці наведено результати продажу і покупки сум в розмірі від 100 до 500 GBP.

Як зафіксувати курс фунта?

Той, хто оперує іноземними грошовими знаками, може зіткнутися ще з однією складністю. У деяких випадках принципово важливо встигнути продати валюту по найбільш привабливому курсу. Умови обміну можуть змінюватися по кілька разів на день.

Щоб отримати від обмінної операції максимум, забронюйте необхідну суму на 1 годину. Зв'яжіться з нами і «заморозьте» курс на момент заявки. Протягом 60 хвилин ви під'їдете наш в офіс в Миколаєві, щоб здійснити продаж на вподобаних умовах.