• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Назад до списку валют

Вигідний курс обміну Долари США і Рублі на сьогодні

USD/RUB
 •  

Незважаючи на конфлікти інтересів між Україною і Російською Федерацією, обидві держави залишаються найбільшими торговими партнерами, тому валютооборот між ними великий. Більш того, держзнаки РФ все ще входять в трійку найпопулярніших в українців інвалют. Закономірно, що курс рубля до долара в Миколаєві цікавить жителів східних і південних областей, а й для населення решті території нашої країни ця інформація досить актуальна. Щоб завжди міняти гроші з вигодою, слід розібратися в ази фінансово-економічної теорії і основні принципи формування котирувань, а також запам'ятати правила безпечного обміну рублі в долари, гривні, євро або в іншу ВКВ.

Причини коливань крос курсу долар рубль

Вартість одних грошових одиниць, еквівалентна певній кількості інших грошових знаків, змінюється під впливом безлічі факторів. Провокують коливання котирувань наступні процеси:

 • стан економіки. Якщо вона розвивається, то крос курс долар рубль залишається стабільним, а в період стагнації і занепаду - просідає;
 • швидкість інфляції;
 • емісія - додатковий випуск банкнот і цінних паперів, яка проводиться при низьких мікро- і макроекономічних показниках;
 • розмір процентної ставки;
 • тип держрегулятора крос курсу рубль долар, який вибрав кабмін;
 • купівельна спроможність певної валюти і якісне наповнення споживчого кошика;
 • дотримання платіжного балансу і політика державного регулювання його складових частин;
 • збільшення імпорту і валютні інтервенції, які дестабілізують курс долара до рубля і до нацвалюти;
 • активність на біржах валют, цінних бумах, дорогоцінних металів, вуглеводнів, енергоресурсів та інших корисних копалин;
 • залежність наповнюваності держбюджету від обсягів продажів сировини і цін на нього;
 • ступінь довіри людей до національної та іноземної валют.

Інші фактори, що впливають на курс російського рубля до долара

Крім економічних процесів, що впливають на курс російського рубля до долара в довгостроковій перспективі, на формування співвідношення впливає ряд інших аспектів, які викликають різку девальвацію. До числа таких можна віднести загострення суспільно-політичної обстановки, кризи в соціальній сфері, проведення непопулярних реформ, залученість армії в міжнародні війни, існування внутрішніх вогнищ напруги і збройних конфліктів. Зазвичай слабшає крос курс рубль долар при настанні стихійного лиха і в період ліквідації його наслідків.

Кількість спекулятивних операцій також має значення для освіти котирувань. Перекупники використовують найменший привід для отримання вигоди і можуть сезонне підвищення попиту перетворити в ажіотаж. В цьому випадку, піддавшись паніці, люди починають масово скуповувати або позбавлятися від інвалюти, не аналізуючи курс рубля до долара. Миколаїв як великий обласний центр, портове і туристичне місто особливо схильний до таких маніпуляцій. Тому тут, щоб не зазнати збитків і не стати жертвою афер і шахрайських схем, особливо важливо звертатися в офіційні фінустанови, якщо необхідно перевести рубль в долар і навпаки.

Як дізнатися курс долара до рубля в Миколаєві на сьогодні

Побачити актуальні цифри можна на сайті НБУ, веб-сторінках великих банків і обмінників, а також на сайтах-агрегаторах. Крім цього, ознайомитися з цією інформацією можливо в фізичних банківських відділеннях і обмінних пунктах. Ймовірно, що всюди дані будуть трохи відрізнятися, оскільки Нацбанк публікує офіційну ціну, а банківські структури та організації, що займаються купівлею-продажем грошей, вказують курс рубль-долар з урахуванням комісійних зборів.

Тому, щоб точно знати коефіцієнт, який використовується в конверсії, необхідно уточнювати котирування саме в тій організації, в якій планується здійснювати обмін. А безпосередньо перед тим, як покласти банкноти в купюроприймач, слід ще раз перепитати у касира курс долара до рубля на сьогодні, розмір явної чи прихованої комісії, а також підсумкову суму готівки, яку одержують на руки в результаті конвертації.

Як безпечно обміняти рубль, долар і інші валютні пари

Швидко і вигідно обміняти ВКВ можливо в нашому обміннику, який має ліцензію, піклується про свою репутацію і дорожить кожним клієнтом. Ми своєчасно оновлюємо котирування долар-рубль, Миколаїв - чи не єдине місто, в якому знаходяться наші філії, тому більшості жителів можуть оцінити наші перевагами. У нас є сторінка в Інтернеті, на якій розміщена інформація про адреси, телефони та години роботи офісів-представництв по всій країні. Там же можна скористатися онлайн-калькулятором і забронювати необхідний обсяг інвалюти.