0800338194

Курс долара в Миколаєві сьогодні

USD/UAH
  •  

Якщо вас цікавить вигідний курс долара до гривні або в зворотному порядку, звертайтеся за допомогою до компанії «КИТ Group». Наші котирування нижче середньоринкових, але ми не встановлюємо прихованих комісій і додаткових зборів. Вигідні умови співпраці багато в чому обумовлені високим оборотом валюти, якого нам вдалося досягти завдяки багаторічній успішній роботі на фінансовому ринку. Резерви нашої організації розраховані на широке коло осіб - від приватних клієнтів до підприємців і навіть середнього бізнесу.

Хто купує долар в Миколаєві?

Якщо вам необхідно купити долар, Миколаїв є зручним варіантом для проведення цієї операції. Зазвичай, такий вид обміну проводиться в наступних цілях:

  • поїздка на закордонний відпочинок в країну, де можна виконувати розрахунки в американській валюті;
  • накопичення коштів на покупку автомобіля, квартири, будинки або інших товарно-матеріальних цінностей на велику суму;
  • формування стартового капіталу для відкриття бізнесу;
  • зберігання грошей в USD - одній з найстабільніших валют світу.

Зверніть увагу, що курс долара в банках Миколаєва на порядок вище, ніж в обміннику «КИТ Group». Така різниця пояснюється тим, що великі фінансові установи встановлюють додаткові комісії і роблять націнку за бренд. Але наша організація також має високу репутацію, що підтверджується солідним валютним оборотом і позитивними відгуками клієнтів. Ми маємо всю необхідну дозвільну документацію і надаємо її на вимогу клієнта. Угоди виконуються в нашому офісі або в іншому зручному для клієнта місці.

На нашому сайті також можна відстежувати актуальний курс гривні до долара за поточний день і за останній тиждень. Інформація подається у вигляді зручного графіка, який легко прочитають навіть новачки. До речі, якщо поточні котирування вас не влаштовують, скористайтеся формою «Повідомити мене». Суть послуги полягає в тому, що при досягненні ціни на активи до потрібного значення клієнт отримує повідомлення на вказану адресу електронної пошти. Це дозволить всім бажаючим укласти угоду на найвигідніших умовах.

Кому потрібно перевести долари в гривню?

Цей тип операції затребуваний серед таких категорій клієнтів, як:

  • Фрілансери. В Україні і місті Корабелів, зокрема, є багато підприємств і приватних осіб, які постачають послуги західним партнерам. Особливо це стосується фахівців в сфері інформаційних технологій - копірайтерів, дизайнерів, веб-розробників, контент-менеджерів і багатьох інших. Зазвичай, іноземні замовники розплачуються американськими доларами, оскільки вони вважаються основною валютою міжнародних платежів.
  • Трудові мігранти. У зв'язку з економічною і політичною ситуацією в країні багато українців змушені шукати гідну оплату праці за кордоном. Але в результаті багато хто з них повертаються додому на кілька днів або на постійну основу. Маючи в розпорядженні велику суму іноземної валюти, власники шукають найнижчі котирування. Якщо вас цікавить курс долара, чорний ринок і Миколаїв - це не сумісні речі. Настійно рекомендуємо вибирати для обміну тільки ті організації, які підпорядковуються законодавству і мають хорошу репутацію на ринку. Всім цим критеріям відповідає компанія «КІТ Group».
  • Приватні особи. У зв'язку зі зміцненням української валюти багато пересічних українців масово продають долар. Немає ніяких передумов для слабшання гривні, тому попит на послугу буде тільки рости. Особливо на тлі останніх політичних подій, які привели до лібералізації ринку і підвищенню інвестиційної привабливості нашої країни.

Порядок виконання обміну

Для початку ви можете подивитися курс долара в Миколаєві в обмінниках і переконатися в тому, що наші ціни більш вигідні. Якщо запропоновані умови вас влаштовують, зв'яжіться з менеджером і повідомте потрібну суму. Зазвичай, наших резервів вистачає для задоволення всіх запитів, особливо якщо мова йде про приватних клієнтів. При наявності необхідної суми ми домовимося про зустріч. Як правило, клієнти приходять за грошима в наш офіс. Він має зручне розташування, тому замовникам не важко завершити угоду під час перерви на обід, після повернення додому або в інший вільний час. При необхідності ми зустрінемося з вами на нейтральній території.

Більшість фінансових операцій з обміну долар-гривня проводяться у готівковій формі. Якщо у вас немає реальних грошей або не вистачає певної суми, ви можете зробити переказ на банківську карту або через електронну платіжну систему. Ми приймаємо до оплати гаманці WebMoney, Advanced Cash, Perfect Money і багатьох інших сервісів.